Podoestetica Szkolenia

Witamy na stronie firmy szkoleniowej Podoestetica.

Nasz gabinet Podoestetica istnieje od kilku lat na rynku i kojarzony jest z profesjonalizmem. Znajdujemy się w ogólnopolskim serwisie https://swiaturody.com/. W celu poszerzenia kwalifikacji zawodowych proponujemy indywidualne szkolenia podologiczne. Naszym priorytetem jest wysoka jakość prowadzonych szkoleń. Kursy są przeprowadzane przez dyplomowaną podolog, wykładowcę Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie – mgr Ewelinę Stępniewską.

Podolog – zawód przyszłości

Podologia zyskuje coraz większą popularność w krajach UE i nazywana jest „zawodem przyszłości”.

Proponujemy Państwu kursy i szkolenia podologiczne które pozwolą zdobyć wiedzę i umiejętności praktyczne z zakresu specjalistycznej pielęgnacji stóp.

Oferta skierowana jest do osób zajmujących się pedicure które chcą poszerzyć umiejętności zawodowe jak również dla wszystkich którzy chcą zacząć swoją przygodę z pielęgnacją stóp i podologią.

Kadra

Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę podologiczną, której przewodniczy kosmetolog spec. podolog mgr. Ewelina Stępniewska – trener, szkoleniowiec i wykładowca Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji zdrowia w Warszawie.

Stawiamy na praktykę!!!

Nasza instytucja szkoleniowa skupia się  głównie na doskonaleniu umiejętności praktycznych. Poprzez naukę na dużej liczbie odpowiednio dobranych  modeli wiedza praktyczna jest w odpowiedni sposób utrwalana, dzięki czemu każda osoba po zakończonym kursie jest w stanie samodzielnie wykonać zabiegi z zakresu szkoleniowego.

Indywidualny tok nauczania

Szkolenia odbywają się indywidualnie lub w maksymalnie dwu osobowych grupach. Dzięki takiemu rozwiązaniu instruktor jest w stanie dokładnie prześledzić wszystkie czynności kursanta i w odpowiednim momencie zareagować w razie popełnianych przez niego błędów.

Sprzęt

Posiadamy najwyższej klasy sprzęt podologiczny, profesjonalne narzędzia i preparaty podologiczne, zapewniamy pełne zachowanie aseptyki i antyseptyki.

Zaświadczenia i certyfikaty

W oparciu rozporządzenie Ministerstwa Edukacji i Nauki z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 186) wystawiamy Zaświadczenia MEN.

Nasza jednostka szkoleniowa jest zarejestrowana w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych pod numerem: 2.14/00183/2014

Absolwent kursu otrzymuje certyfikat w języku Polskim i Angielskim poświadczający nabytą wiedzę. Certyfikaty uprawniają zarówno do podjęcia pracy w zawodzie jak i rozpoczęcia własnej działalności.

Szkolenia dla bezrobotnych

Jednostka Szkoleniowa została wpisana do rejestru instytucji szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym 2.14/00183/2014 (podstawa prawna; art 20 ust. 4 ustawy z dnia 20 kwietnia 2004r. o promocji zatrudnieniu i instytucjach rynku pracy), dzięki temu istnieje możliwość realizacji zleceń finansowanych ze środków publicznych – skierowanych do osób bezrobotnych.

 

W celu przeprowadzenia szkolenia dedykowanego dla osoby bezrobotnej, osoba ta powinna zwrócić się do właściwego Urzędu Pracy z prośbą o skierowanie na indywidualny kurs podologiczny, a także o sfinansowanie takiego szkolenia, jeśli zdobyte na szkoleniu umiejętności wpłyną na podniesienie atrakcyjności bezrobotnego na rynku pracy.

 

KONTAKT

e-mail : zdrowestopy88@gmail.com

Sprawy szkoleniowe : Mgr Ewelina Stępniewska + 48 794 505 993

Dodaj komentarz